İngiltere Vizesi İşyeri Yazısı Nedir?

Okunma sayısı: 497
Güncellenme Tarihi:

İngiltere vizesi işyeri yazısı İngiltere’de kısa süreli mesleki kurs, dil okulu, konferans, seminer, toplantı vb. gibi etkinlik veya kurslara katılmak amacıyla kendi ülkesindeki çalıştığı şirketinden alacağı belgedir. Bu belgenin başvuru dosyası içerisinde bulunması halinde başvuru vize memurunun gözünde daha inandırıcı ve ikna edici olarak görünebilecektir.

İngiltere vizesi işyeri yazısı içerisinde başvuru sahibinin belirli bir süre İngiltere vizesi ile İngiltere’de olacağı sebebiyle izinli veya şirket tarafından gönderiliyor olduğu, ne kadar süre İngiltere’de kalacağı, kendi işine geri döneceği, İngiltere’de kalma niyetinin bulunmadığı hakkında bilgiler bulunmalıdır. Bu belgenin yanı sıra kişinin hangi vize türüne başvurduğuna göre değişen gerekli evraklar listesi bulunmaktadır.

Bu belgelerin tamamını başvuru sahipleri başvuru dosyaları içerisinde bulundurması gereklidir. İngiltere vizesi işyeri yazısı içeriğinde hangi bilgilerin bulunması gerektiği, İngiltere vizesi türleri, başvurulan vize türü için gerekli başvuru şartlarının neler olduğu vb. hususlarda uzmanlarımızla irtibata geçilmesi önerilmektedir. İngiltere’ye gitmeden önce uyulması gereken prosedürler için tıkla!

İngiltere vizesi türleri Birleşik Krallığın Avrupa Birliğinden çıkmasından sonra değişip değişmeyeceğini Birleşik Krallık Son Gelişmeler sayfasını takip ederek en yeni haberlerle öğrenebilirsiniz.

İngiltere İş Vizesi saihib olarak;

  • Vize uzatma başvurusu yapılabilir.
  • Eş ve çocuklar İngiltere'de yaşayabilmek için bağımlı başvurusu yapabilir.
  • Eğitim alınabilir.
  • Sürekli oturum ve İngiliz vatandaşlık başvurusu yapılabilir.

Firmamız İngiltere vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir firmadır.

Alanında uzman danışmanlara İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.