İngiltere Vizesi İş Ziyareti Sebebiyle Almak Mümkün müdür?

Güncelleme Tarihi: 2019-07-02 09:50:58

İngiltere vizesi iş ziyareti amacıyla konferans, seminer, toplantı vb. etkinliklere katılmak isteyen bireyler uzmanlarımızla irtibata geçerek başvuru işlemleri hakkında bilgi sahibi olabilirler.

İngiltere vizesi iş ziyareti niyetiyle İngiltere’ye gitmek isteyen bireylerin başvuru yapabileceği vize türü İngiltere İş Ziyareti Vizesidir. Bu vize türü ile İngiltere’de konferans, seminer, toplantı vb. etkinliklere gidilebilmesi mümkün olacaktır. İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile İngiltere’ye seyahat etmek isteyen bireylerin sağlaması gereken belirli şartlar mevcuttur. Bu şartlardan ilki kişinin İngiltere’de kısa süreliğine kalacak olması ve kendi ülkesindeki işine, hayatına geri döneceğini ispatlayabiliyor olmasıdır. Kişiler yalnızca bu etkinlik için İngiltere’de bulunacağını ve İngiltere vizesi iş ziyareti amacıyla alacak olduğunu inandırıcı ve ikna edici evraklarla kanıtlamalıdır. Örnek olarak; kişinin maaş bordrosu, kendi ülkesindeki varlıkları verilebilir. Bu vize türü başvurusunda bulunacak olan bireylerin başvurusunu uzmanlarımızla yapmaya karar vermesi halinde başvuru ücretinin yatırılmasından sonra uzmanlarımız kişilere gerekli evraklar listesi verir. Bu evrakların eksiksiz olarak başvuru dosyasına koyulmasından sonra, başvuru formunun doldurulması, gerekli ise evrakların tercümelerinin yapılması, Başvuru Merkezinden randevu alınması gibi çeşitli başvuru prosedürlerini uzmanlarımız profesyonel hizmet kapsamında tamamlayacaktır. İngiltere vizesi iş ziyareti hakkında tüm sorularınızın yanıtlarını firmamızın uzmanlarından elde edebilirsiniz. 

İngiltere İş Vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere vizesi hakkında son haberlere anında ulaşmak istiyorsanız Birleşik Krallık vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirsiniz. Birleşik Krallık vizesine başvuru yapmak istiyorsanız danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi İş Ziyareti Sebebiyle Almak Mümkün müdür?" sayfası 252 defa okundu