İngiltere Vizesi Business Class Service Hangi Servisleri Kapsamaktadır?

Okunma sayısı: 526
Güncellenme Tarihi:

İngiltere vizesi Business Class Service, İngiltere vizesi başvurularının İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilme sürecinin kısaltılması veya randevu saatinden önce ya da sonra başvurunun yapılabilmesini sağlayan servislerdir.

Bu servislere örnek olarak ilk başta  Öncelikli Servis (Priority Visa Service) verilebilmektedir. Başvuru süresini 15 iş gününden 5 iş günü gibi kısa bir süreye indirmektedir.

Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) başvurularınızda kullanıldığı takdirde vize çıkma süresi 24 saate inmektedir.

İngiltere vizesi Business Class Service listesi servislerinden biri Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi ( Prime Time Appointment Service) ile mesai saatleri içerisinde yapılabilen vize başvurularının ek bir ücret ödenerek mesai saatlerinin dışında yapabilirsiniz.

Bu servis Tier-4 vizesi başvuruları dışında bütün İngiltere Öğrenci Vize türlerinde kullanılabilmektedir. Öncelikli Serviler hakkında detaylı bilgi için danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

İngiltere vizesi Business Class Service ve diğer Öncelikli Servisler hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler bizimle irtibata geçerek tüm sorularının yanıtlarını bulabilir, başvuru işlemlerine başlayabilir ve vize reddi alma ihtimali en aza indirilen titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapabilecektir.

Öncelikli Servisler hakkında bilgi almak istiyorsanız İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet vermekte olan firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.