İngiltere Vize Business Class Service Türleri Nelerdir?

Güncelleme Tarihi: 2019-07-02 08:46:46

İngiltere vize Business Class Service türleri çatısı altında bulunan Öncelikli Servislerden bazıları; Öncelikli Servis, Yerleşim Vizesi için Öncelikli Servis, Süper Öncelikli Servis olarak örnek olarak verilebilir.

İngiltere vize Business Class Service İngiltere vizesi başvurularının sonuçlanma sürelerinin kısaltılması, randevu tarihinden önce veya sonra başvuru evraklarının teslimi vb. hususlarda ek ücret ödenerek kullanılabilecek Öncelikli Servislerdir. Başvuru sonucu genel olarak ortalama 15 iş günü içerisinde başvuru sahiplerine verilebilmektedir. Öncelikli Servislere örnek olarak ilk olarak Öncelikli Servis (Priority Visa Service) verilebilir. Başvuru değerlendirme sürecini 5 iş gününe kadar indirebilen Öncelikli Servis vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilen servisler arasındadır. Süper Öncelikli Servis ise başvurunun sonuçlanma süresini yaklaşık 24 saate kadar indirebilmektedir. İngiltere vize Business Class Service çatısı altında bulunan bir diğer servis, Yerleşim Vizesi için Öncelikli Servistir. İngiltere’den yapılan Yerleşim ve oturum başvurularında kullanılabilecek olan bir servistir. Yerleşim Vizesi değerlendirilme süresinin 90 iş günü değil 12 iş günü içerisinde sonuçlanmasını sağlayan bu servis ve Öncelikli Serviler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. İngiltere vize Business Class Service başvuru sonucunun olumlu olmasını garantilemeyeceği gibi yukarıda bahsedilen sürelerde değerlendirme sürecinin tamamlanacağı da kesin değildir. Bu sürelerden daha uzun sürelerde başvurunun sonuçlanması mümkün olup iade almak isteyen bireylerin danışmanlarımız ile görüşmeleri gerekmektedir.

İngiltere vize başvurusu hızlandırıcı servisler için tıklayın.

“İngiltere vizesi üzerine en son hangi kararlar alındı?”, “İngiltere’de sürekli oturum şartları değişiyor mu?” vb. sorulara yanıt arayan bireyler İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek güncel değişikliklerden haberdar olabilecektir.

İngiltere vizesi başvuru işlemlerini başlatmak isteyen bireyler uzmanlarımızla irtibata geçerek tüm sorularının cevaplarını alabilecek, vize reddi alma ihtimalinin en aza indirilmiş olan başvuru dosyası ile başvuru yapabilecektir.

İngiltere vize Business Class Service üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler Birleşik Krallık vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren şirketimizin Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerini başlatabilirler.  

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vize Business Class Service Türleri Nelerdir?" sayfası 284 defa okundu