İngiltere Türkler Ne İş Yapar?

Güncelleme Tarihi: 2019-07-02 09:28:52

“İngiltere Türkler ne iş yapar?” sorusunun yanıtını arayan bireyler uzman danışmanlarımızla irtibata geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirler.

“İngiltere Türkler ne iş yapar?” sorusunun yanıtı olarak birçok işin yapılabileceği verilebilir. İngiltere’de Türklerin yapamayacağı bir iş kolu olarak sınırlandırılmış meslek bulunmamakla birlikte İngiltere’de kolaylıkla kendi şirketinizi kurabileceğiniz Ankara Anlaşması Vizesi mevcuttur. Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere’de iş kurmak isteyen 18 yaşından büyük her Türk vatandaşının; sermaye şartı, maddi gelir şartı, meslek kolu sınırlandırması, yer ve bölge sınırlaması gibi hususları bulunmadan işini kurabileceği bir vize türüdür. “İngiltere Türkler ne iş yapar?” sorusunun yanıtı sayılabilecek olan Ankara Antlaşması Vizesi ile 18 yaşından büyük her Türk vatandaşı istediği alanda, istediği sektörde işini kurabilecektir. İlk başvuru yapan bireyler öncelikle 1 yıllık vize verilir. Daha sonra vize uzatmalarıyla İngiltere’de Ankara Anlaşması Vizesi sahibi ve iş kurmuş bir birey olarak 5 yıl yaşamış olan kişi sürekli oturum başvurusunda bulunabilecektir. “İngiltere Türkler ne iş yapar?” sorusunun yanıtını internetten aramak yerine bu vize türüne başvurmak için hangi evrakların gerekli olduğunu ve hangi vize prosedürlerinin izlenmesi gerektiğini öğrenebilmek için firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. İngiltere vize prosedürleri hakkında bilgi için tıkla!

Bu vize türüyle İngiltere'de eğitim de alabilirsiniz. İngiltere'de eğitim ücretleri, eğitim süreleri vb. hususlarda bilgi için tıklayın!

Birleşik Krallık İngiltere vizesine başvuru yapmak istiyorsanız danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuru prosedürleri, vize türleri, Brexit sürecindeki yeni gelişmeler gibi hususlarda yapılabilecek değişiklikleri anında öğrenebilmek için İngiltere’de Son Gelişmeler sayfası takip edebilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Türkler Ne İş Yapar?" sayfası 301 defa okundu