İngiltere Türkler Ne İş Yapar?

Okunma sayısı: 558
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Türkler ne iş yapar sorusunun yanıtı olarak birçok işin yapılabileceği verilebilir. İngiltere’de Türklerin yapamayacağı bir iş kolu olarak sınırlandırılmış meslek bulunmamakla birlikte İngiltere’de kolaylıkla kendi şirketinizi kurabileceğiniz Ankara Anlaşması Vizesi mevcuttur.

Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere’de iş kurmak isteyen 18 yaşından büyük her Türk vatandaşının; sermaye şartı, maddi gelir şartı, meslek kolu sınırlandırması, yer ve bölge sınırlaması gibi hususları bulunmadan işini kurabileceği bir vize türüdür.

İngiltere Türkler ne iş yapar sorusunun yanıtı sayılabilecek olan Ankara Antlaşması Vizesi ile 18 yaşından büyük her Türk vatandaşı istediği alanda, istediği sektörde işini kurabilecektir.

İlk başvuru yapan bireyler öncelikle 1 yıllık vize verilir. Daha sonra vize uzatmalarıyla İngiltere’de Ankara Anlaşması Vizesi sahibi ve iş kurmuş bir birey olarak 5 yıl yaşamış olan kişi sürekli oturum başvurusunda bulunabilecektir.

İngiltere Türkler ne iş yapar sorusunun yanıtını internetten aramak yerine bu vize türüne başvurmak için hangi evrakların gerekli olduğunu ve hangi vize prosedürlerinin izlenmesi gerektiğini öğrenebilmek için firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. İngiltere vize prosedürleri hakkında bilgi için tıkla!

Birleşik Krallık İngiltere vizesine başvuru yapmak istiyorsanız danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.