İngiltere Ticari Vize Gerekli Evraklar Sebebiyle Vize Reddi Alınır mı?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-30 17:05:19

İngiltere Ticari Vize gerekli evraklar sebebiyle vize reddi alımı mümkün olup bu amaçla vize reddi almak istemeyen bireyler uzmanlarımızla irtibata geçebilirler.

İngiltere Ticari Vize gerekli evraklar hakkında bilgi almak isteyen bireyler, İngiltere vizesi başvuru şartları ve vize evrakları alanında uzman bireylerle irtibata geçerek bilgi alabilecektir.

Firmamızla başvuru işlemlerini sürdürme kararı alan bireyler, başvuru ücretini yatırdıktan sonra uzmanlarımızdan İngiltere Ticari Vize gerekli evraklar listesini elde edebilecektir. İngiltere Ticari Vize başvuru evrakları başvuru sahiplerine göre farklılık göstermektedir.

Başvuru sahipleri kendi imkanları ile İngiltere seyahatini gerçekleştirecek ise banka hesap bilgileri, maaş bordrosu vb. evraklarını; sponsor aracılığı ile gidecek ise sponsorluk belgesi olan bir kurum veya kuruluştan sponsorluk mektubunu başvuru dosyasına eklemesi gereklidir. 

Bu evraklar tamamladıktan sonra gerekli ise tercümanlarımız tercüme edecek, Başvuru Merkezinden randevu alınacaktır. Başvuru sahipleri bu randevu sırasında başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini teslim edecektir. İngiltere’ye gitmeden önce uyulacak prosedürler için tıkla!

İngiltere Ticari Vize gerekli evraklar sebebiyle vize reddi alınabilecek olup eksik evrak, hatalı belge, yalan beyan veya yanlış bilgi sebebiyle vize reddi hatta vize başvuru yasağı bile alınabilmektedir.

Başvuru dosyasında bulunması elzem olan vize şartlarının sağlanıp sağlanmadığını gösteren belgelerden bir veya birkaçının eksik olması, belgeler arasında kişiye ait olmayan veya doğru olmadığı tespit edilen belgelerin bulunması vs. durumlar sebebiyle vize reddi alan bireyler için bizimle irtibata geçerek vize reddine itiraz edebilecektir. İtiraz yollarının neler olduğunu, hangi vize türüne başvurması gerektiğini vb. hususlarda merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını uzmanlarımızdan elde edebilirsiniz.

Bu vize türüyle İngiltere'de sadece çalışma izni değil eğitim alma hakkı da elde edersiniz. İngiltere'deki eğitim programları (mesleki kurs, dil okulu, yüksek lisans vb.), eğitim ücretleri, eğitim süreleri, konaklama imkanları vb. hususlarda bilgi için tıklayın!

Firmamız İngiltere vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir. 

"İngiltere Ticari Vize Gerekli Evraklar Sebebiyle Vize Reddi Alınır mı?" sayfası 476 defa okundu