İngiltere Ticari Vize Başvurusu Ret Sebepleri Nelerdir?

Güncelleme Tarihi: 2019-07-01 16:37:55

İngiltere Ticari Vize başvurusu ret sebepleri başvurulan vize türüne göre çeşitlilik göstermekle birlikte başvuru sahiplerine göre de değişmektedir. İngiltere İş Vizesi başvurularının genel sebeplerinden biri maddi yetersizlikler olarak örneklendirilebilir.

İngiltere Ticari Vize başvurusu yapmak isteyen bireyler vize başvuru şartlarına uygun bir başvuru yaparak vize reddi alma ihtimalini en aza indirebilecektir. Başvuru sahipleri alanında uzman olmayan kişilerin yönlendirmeleri veya bireysel yaptıkları başvurulardaki bilgi yetersizliği sebebiyle vize reddi ile karşılaşabilmektedir. Puan bazlı vize türlerinden olup başvuru şartlarının önemli bir kısmını maddi yeterliliklerin oluşturduğu İngiltere İş Vizesi başvurularında konusunda uzman bireylerden destek alınması önerilmektedir.

İngiltere İş Vizes türleri için tıklayın!

İngiltere Ticari Vize başvurusu yapan bireylerin çeşitli vize reddi sebepleri bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında en önemlilerinden biri olarak maddi şartların sağlanamaması örnek olarak verilebilmektedir. Örneğin Tier-1 Yatırımcı Vizesi başvurusu yapan bireylerin başvuru dosyası içerisinde kişinin kolaylıkla ulaşabileceği, kendi kontrolü altında bulunan finansal bir kuruluşta ve İngiltere’ye transfer edilebilecek durumda olan en az £ 2.000.000.00’a sahip olması beklenmektedir. Belirlenmiş bu minimum miktara ek olarak başvuru sahiplerinin 5.000.000.00 ya da £ 10.000.000.00 yatırım yapabileceğini kanıtladığı banka hesap bilgilerini de başvuru dosyasına eklemelidir.

İngiltere Tier-1 Vize başvurusu artık kabul edilmemektedir; fakat halihazırda bu vizeye sahipseniz, eğitim alabilir, vize uzatma başvurusu yapabilir, sürekli oturum alabilirsiniz. 

İngiltere'de eğitim için tıkla!

“İngiltere vizesi başvuruları ne zaman yapılır?”, “Brexit ile ilgili son gelimeler nelerdir?”, “Ankara Anlaşması iptal edilecek mi?” gibi soruların cevaplarını Birleşik Krallık vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Ticari Vize Başvurusu Ret Sebepleri Nelerdir?" sayfası 257 defa okundu