İngiltere Ticari Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Okunma sayısı: 462
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Ticari Vize başvuru prosedürleri bu alanda uzman olmayan bireylerce oldukça karmaşık ve zor yapıya sahiptir. İngiltere’ye gitmek isteyen kişilerin bireysel olarak yaptığı başvurularda vize reddi ile karşılaşma olasılığı yükselmektedir.

Başvuru formu ise vize reddi alan bireyler arasında yanlış veya eksik doldurulması sebebiyle oldukça yaygın bir sebeptir. İngiltere Ticari Vize başvuru forumunun doldurulabilmesi için öncelikle yeterli bir İngilizceye sahip olmak gereklidir. Vize memurunun ana dili olması sebebiyle İngilizce doldurulması gereken başvuru formunun doldurulması işlemi, başvurusunu firmamızla yapmaya karar veren bireyler adına uzmanlarımızca tamamlanabilecektir.

İngiltere Ticari Vize başvuru ücretinin ödenmesinden sonra başvuru için gerekli evraklar listesini uzmanlarımızdan temin ederek eksiksiz ve hatasız şekilde başvuru dosyasına koyulması gereklidir.

İngiltere Ticari Vize başvuru formu uzmanlarımızca doldurulup, gerekli ise evrakların tercümeleri yapılıp, dilekçe ve niyet mektuplarının yazılarak başvuru dosyasına koyulması ve tamamlanmasını sağlayan uzmanlarımız bireyler adına Başvuru Merkezinden randevu alacaktır.

Randevu gün ve saatinde hazır bulunarak İngiltere vizesi başvurusu için titizlikle hazırlanmış başvuru dosyası teslim edilir, biyometrik fotoğraf çekinilir ve biyometrik parmak izi bilgileri verilir. Kişilerin dosyası, Başvuru Merkezinden İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmek üzere İstanbul’a gönderilir. Başvuruların sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde sonuçlanabilmektedir.

İngiltere vizesi türlerinin gerekli evrakları, vize türlerinin başvuru şartları, vize retlerinin olası sebepleri, vize reddine itiraz yolları, vize değerlendirilme süresini kısaltan ve ek bir ücret ödenerek yararlanılabilen Öncelikli Servisler'in neler olabileceği hakkında detaylı bilgi için alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza ulaşabilir, profesyonel hizmet almak isteyebilirsiniz.

İngiltere Ticari Vize başvuru işlemleri üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Birleşik Krallık vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla danışmanlarımıza ulaşarak vize işlemlerini başlatabilirler. 

Firmamız İngiltere vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir firmadır.

Alanında uzman danışmanlara İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.