İngiltere İşçi Vizesi Başvuru İşlemleri Nelerdir?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-30 15:40:45

İngiltere İşçi Vizesi başvuru işlemleri başvuru ücretinin yatırılması, gerekli evraklar listesinin temin edilmesi, başvuru formunun doldurulması ve Başvuru Merkezinden randevu alınarak başvuru dosyasının teslim edilmesi olarak özetlenebilir.

İngiltere İşçi Vizesi başvuru işlemleri ile ilgili olarak firmamızın uzmanları başvuru ücretini ödeyen bireylere başvuru dosyasına koyması gereken belgeler listesini verecek ve kişiler bu belgeleri eksiksiz şekilde temin edecektir.

İngiltere vizesi türlerinin belirlenmesinde yardımcı olan danışmanlarımız, başvuru formunu dolduran uzmanlarımız bireylerin başvuru dosyasının vize reddi almaması için eksiksiz şekilde ve titizlikle başvuru dosyasını hazırlayacaktır.

Başvuru evrakları ışığında İngiltere İşçi Vizesi başvuru formunun doldurulması, gerekli ise tercümelerinin yapılması, niyet mektubunun yazılması ve diğer gerekli başvuru prosedürleri uzmanlarımız tarafından tamamlanacaktır.

Başvuru Merkezinden randevu alınarak bireylerin İngiltere İşçi Vizesi başvurusunun son aşaması olarak başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini teslim eden bireylerin başvuru sonucu ortalama 15 gün içinde sonuçlanabilecektir.

İngiltere İşçi Vizesi değerlendirilme süresini kısaltmak isteyen bireyler vize harcına ek olarak ödenmesi gereken bir ücret karşılığında Öncelikli Servis (Priority Visa Service) kullanarak vize başvurularının 15 iş günü değil 5 iş günü içerisinde, Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) sayesinde ise 24 saat içerisinde sonuçlanmasını sağlayabilmektedir.

İngiltere Business Vize başvuruları ile ilgili olarak hangi işlemlerin yürütülmesi gerektiğini uzmanlarımız ile irtibata geçerek öğrenebileceksiniz. Vize sonucunun olumlu gelmesinin ardından İngiltere'de eğitim alma hakkınız da olacaktır.

İngiltere vizesi başvuru işlemleri nasıl yapılır?, İngiltere işçi vizesi gerekli evrakları nelerdir?, İlgiltere İş Vizesi türleri nelerdir? gibi soruların cevaplarını İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

"İngiltere İşçi Vizesi Başvuru İşlemleri Nelerdir?" sayfası 465 defa okundu