İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvuru Reddine İtiraz Edilir mi?

Güncelleme Tarihi: 2019-07-01 16:34:27

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurularının reddedilmesi halinde vize reddine itiraz yolları kullanılabilmektedir.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi şartlarının her biri için farklı olması ve başvuran kişilerin yaşam standartlarının farklı olması sebebiyle oldukça zor ve karmaşık yapıda olan başvurulardır. İngiltere’de çalışmak, iş kurmak, yatırım yapmak vb. amaçları bulunan bireyler İngiltere İş/Çalışma Vizesi türlerine başvuruda bulunması gerekmektedir. Bu vize türlerinin başvuru sonuçlarının olumsuz olması halinde kullanılabilecek çeşitli itiraz yolları bulunmaktadır. Vize reddine itiraz etmek isteyen bireyler, vize memurunun neden vize reddi verdiğini, hangi sürelerde hangi vize reddi itiraz yolunun kullanılabileceğini yazdığı vize reddi mektubu dikkatlice incelenmelidir. Vize reddine itiraz etmek isteyen bireyler itiraz başvurularını uzmanlarımızla yapmaya karar verdiği takdirde İngiltere vizesi reddi mektubu uzmanlarımızca incelenir ve nasıl bir yol izleneceği ve hangi itiraz yolunun kullanılacağı belirlenir. Örneğin; İngiltere İş Ziyareti Vizesi türlerinden biri olan Tier-2 Genel Çalışma Vizesi ile İngiltere’de çalışmak isteyen bireylerin başvurularının reddedilmesi halinde idari itiraz (administrative review) yolu kullanılabilecektir. Tier-1, Tier-2 ve Tier-5 Vize türlerinin başvurularında yalnızca bu itiraz yoluna başvurulabilmektedir. Bunun yanı sıra başvuru sahipleri itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusunda bulunarak başvuru dosyasının yeniden gözden geçirilmesini sağlayabilmektedir. Bu itiraz yollarının her biri için farklı başvuru şartları ve başvuru prosedürleri bulunmaktadır. İngiltere İş Ziyareti Vizesi itirazları hakkında ve vize reddine itiraz prosedürleri üzerine detaylı bilgiyi uzmanlarımızdan elde edebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurusunda bulunmak isteyenler şirketimiz danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerine başlayabilir ya da vize reddine itiraz başvurusunda bulunabilirler. İngiltere vizesi türleri hakkında güncel ve gerçeğe uygun haberleri İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.  

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir. 

 

"İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvuru Reddine İtiraz Edilir mi? " sayfası 282 defa okundu