İngiltere İş Vizesi Türleri Nelerdir?

Güncelleme Tarihi: 2019-07-02 09:24:39

İngiltere İş Vizesi, Tier-1, Tier-2 ve Tier-5 Vizesi olarak puan bazlı vize türlere ayrılmış olup her birinin başvuru şartları ve gerekli evrakları farklıdır.

İngiltere İş Vizesi türleri başvuru sahibinin İngiltere’de girişimde bulunmak istediği ticari amaca göre değişiklik göstermektedir. İngiltere vizesi başvuru türlerine örnek olarak Tier-1 Vizesi verilebilir. Bu vize türü de diğer vize türleri gibi kendi içinde kategorilere ayrılmaktadır. Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi, Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi, Tier-5 Geçici Çalışma Vizesi vb. olarak örneklendirilebilir. 

Tier-1 Vizesi başvuru kabul edilmemektedir. Ancak bu vizeye sahip bireyler İngiltere'de eğitim alabilirler. Vize uzatma başvurusu yapabilirler.

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

İngiltere İş Vizesi türlerinden birine örnek olarak Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi verilebilir. İngiltere’de bir şirkette pozisyon elde eden veya iş başvurusu olumlu sonuçlanmış olan bireylerin başvuruda bulunabileceği vize türüdür.

İngiltere İş Vizesi türleri için tıklayın! 

İngiltere vizesi başvuru prosedürleri, vize türleri, Brexit sürecindeki yeni gelişmeler gibi hususlarda yapılabilecek değişiklikleri anında öğrenebilmek için İngiltere’de Son Gelişmeler sayfası takip edebilirsiniz.

İngiltere’ye gitmeden önce uyulacak prosedürler için tıkla!

İngiltere İş Vizesi türlerinin her biri kendi içerisinde başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi öngörmüştür. İngiltere vizesi türlerine başvuru yapmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek kafasını kurcalayan tüm sorularını sorabilirler.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir firmadır. Alanında uzman danışmanlara İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere İş Vizesi Türleri Nelerdir?" sayfası 340 defa okundu