İngiltere İs Vizesi Gerekli Evraklar Listesi Nereden Elde Edilir?

Güncelleme Tarihi: 2019-07-01 15:36:20

İngiltere İs Vizesi gerekli evraklar listesini, başvuru işlemlerinin uzmanlarımızla yapmaya karar veren bireyler danışmanlarımızdan temin edebilecektir.

İngiltere İs Vizesi gerekli evraklar başvurulan İngiltere İş Vizesi türlerine göre değişiklik göstermektedir. İngiltere vizesi başvuru işlemleri içerisinde önemli bir yeri olan başvuru evrakları, başvuru dosyasının onay alabilmesi için büyük öneme sahiptir. İngiltere vizesi işlemlerinin başlatılabilmesi için öncelikle başvuru harcı yatırılır. Başvurulacak olan vize türü ve süresi danışmanlarımızla irtibata geçilerek belirlenir ve İngiltere İs Vizesi gerekli evraklar listesi kişilere uzman danışmanlarımız tarafından temin edilir. İngiltere vizesi türlerine ve başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre değişiklik gösteren bu evraklar listesindeki belgeler eksiksiz ve doğru bilgiler ile tamamlanmalıdır. Başvuru Merkezinden randevu alınarak titizlikle hazırlanan başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler (fotoğraf ve parmak izi) teslim edilmelidir. İstanbul Konsolosluğu yoğunluğuna göre başvuru sonuçlarını ortalama 15 gün içerisinde bireylere iletmektedir. İngiltere vizesi hakkında firmamızla irtibata geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İngiltere vizesi prosedürleri için tıklayın. 

İngiltere İs Vizesi gerekli evraklar hangi vize türü için nasıl değişiklik göstermekte olduğunu uzmanlarımızla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Firmamız 2006 yılından beri İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz konusunda İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla profesyonel hizmet vermektedir. Uzman danışmanlarımıza Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek veya İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

İngiltere İş Vizesi ile İngiltere'de;

  • vize sahipleri eğitim alabilir, 
  • bireyler ailesini yanına alabilir, 
  • vize uzatma başvurusu yapabilir, 
  • kişilerin aileleri de eğitim alabilir ve çalışabilir, 
  • 5 yıl yaşadıktan sonra İngiltere'de sürekli oturum alabilir. 

İngiltere'de eğitim için tıklayın. 

"İngiltere İs Vizesi Gerekli Evraklar Listesi Nereden Elde Edilir?" sayfası 290 defa okundu