İngiltere İs Vizesi Gerekli Evraklar Listesi Nereden Elde Edilir?

Okunma sayısı: 468
Güncellenme Tarihi:

İngiltere İs Vizesi gerekli evraklar başvurulan İngiltere İş Vizesi türlerine göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere vizesi başvuru işlemleri içerisinde önemli bir yeri olan başvuru evrakları, başvuru dosyasının onay alabilmesi için büyük öneme sahiptir. İngiltere vizesi işlemlerinin başlatılabilmesi için öncelikle başvuru harcı yatırılır.

Başvurulacak olan vize türü ve süresi danışmanlarımızla irtibata geçilerek belirlenir ve İngiltere İs Vizesi gerekli evraklar listesi kişilere uzman danışmanlarımız tarafından temin edilir.

İngiltere vizesi türlerine ve başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre değişiklik gösteren bu evraklar listesindeki belgeler eksiksiz ve doğru bilgiler ile tamamlanmalıdır.

Başvuru Merkezinden randevu alınarak titizlikle hazırlanan başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler (fotoğraf ve parmak izi) teslim edilmelidir.

İngiltere Konsolosluğu yoğunluğuna göre başvuru sonuçlarını ortalama 15 gün içerisinde bireylere iletmektedir. İngiltere vizesi hakkında firmamızla irtibata geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. İngiltere vizesi prosedürleri için tıklayın. 

İngiltere İs Vizesi gerekli evraklar hangi vize türü için nasıl değişiklik göstermekte olduğunu uzmanlarımızla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. İngiltere İş Vizesi ile İngiltere'de;

  • Vize sahipleri eğitim alabilir, 
  • Bireyler ailesini yanına alabilir, 
  • Vize uzatma başvurusu yapabilir, 
  • Kişilerin aileleri de eğitim alabilir ve çalışabilir, 
  • 5 yıl yaşadıktan sonra İngiltere'de sürekli oturum alabilir.