İngiltere İş Vizesi Gerekli Belgeler Neler Olabilir?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-30 16:59:15

İngiltere İş Vizesi gerekli belgeler başvurulan vize türünün koşullarına göre çeşitlilik gösterecektir.

İngiltere İş Vizesi gerekli belgeler başvurulan vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak İngiltere vizesi türlerinden biri olan Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi için gerekli belgeler arasında maddi yeterliliği kanıtlayan £200.000 ve üzerinde sermayeye sahip olduğunu gösteren belge, İngilizce bilgisini ifade eden evraklar vb. sayılabilir. Tier-1 Vizesi hakkında detaylı bilgi için uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Tier-2 Vizesi türlerinden biri olan Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi başvuru evrakları arasında masraflarının nasıl karşılanacağı, hangi şirkette çalışmaya gidileceği, bu şirketin sponsorluk evraklarının olup olmadığı gibi çeşitli hususlar başvuru dosyasına göre farklılık göstermektedir. İngiltere vizesi Tier-2 Vizesi başvuru işlemleri ve başvuru evrakları için uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere İş Vizesi gerekli belgeler başvurusunu danışmanlarımızla yapacak olan bireylere liste halinde verilecek ve başvuru sahipleri bu listedeki evrakları eksiksiz şekilde tamamlayarak başvuru dosyasına koymalıdır.

İngiltere vizesi türleri, vize şartları ve İngiltere İş Vizesi gerekli belgeler listesinin nasıl temin edileceği hususlarında detaylı bilgiyi uzmanlarımızdan elde edebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere İş Vizesi Gerekli Belgeler Neler Olabilir?" sayfası 429 defa okundu