İngiltere İş Kurmak için Hangi Vize Türüne Başvuruda Bulunmalıyız?

Okunma sayısı: 537
Güncellenme Tarihi:

İngiltere iş kurmak ve İngiltere’de yaşamak isteyen bireylerin başvuruda bulunabileceği İngiltere İş Vizesi türlerinden biri Ankara Anlaşması Vizesidir.

Bu vize türü, 18 yaşını doldurmuş her Türk vatandaşının yüksek standart şartlarına takılmadan başvuru yapabileceği vize türüdür. İngiltere vizesi türleri arasında sermaye şartı, maddi gelir şartı, İngilizce dil yeterlilik seviye şartı bulunmayan tek vize türüdür.

Aynı zamanda bu vize türüne İngiltere’de iş kurabilmek için yalnızca Türk vatandaşları başvurabilmektedir. Puan bazlı iş vizesi türleri gibi yüksek standartlara takılmadan İngiltere’de iş kurma hakkı elde edebilecek olan bireyler bu vize türü için hangi belgelerin gerekli olduğunu ve hangi vize prosedürlerinin izlenmesi gerektiğini uzmanlarımızla irtibata geçerek öğrenebilirler. 

İngiltere iş kurmak için başvuruda bulunulabilecek olan diğer vize türleri İngiltere Yatırımcı Vizesi, İngiltere Mezun Girişimci Vizesi vb. olarak örneklendirilebilir.

Bu vize türlerinin puan bazlı olması, gerekli evrakların vize memurunca puanlanarak tam puan alınamaması halinde vize reddi ile karşılaşma ihtimaliniz bulunmaktadır.

Vize reddi almak istemeyen bireyler veya vize reddi alarak vize reddine itiraz etmek isteyen bireylerin uzmanlarımızla irtibata geçmesi önerilmektedir. İngiltere İş Vizesi hakkında bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz. 

İngiltere vizesi başvurusunda bulunmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerine başlayabilir ya da vize reddine itiraz başvurusunda bulunabilirler. İtiraz başvurusu yapabilmek için tıkla!

İngiltere vizesi başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.