İngiltere İş İmkanları Türk Vatandaşları için Geniş midir?

Okunma sayısı: 520
Güncellenme Tarihi:

İngiltere iş imkanları arayan bireyler çeşitli sitelerden bulabilecekleri iş ilanlarına başvuru yapabileceklerdir. “Linkedin.com”, “gumtree.com” gibi sitelerden başvuruda bulunabilecek olan bireylerin kabul alarak vize başvuru işlemlerini uzman danışmanlarımızla yapmaya karar vermeleri halinde başvuru ücretinin ödenmesinden sonra uzmanlarımızdan başvuru için gerekli evraklar listesini alabileceklerdir.

İngiltere vizesi gerekli evrakları listesi kişinin başvurduğu vize türüne göre değişiklik göstermektedir. İngiltere’de çalışmak isteyen bireylerin başvurabileceği bir vize türü olan Tier-2 Genel Çalışma Vizesi gerekli evrakları listesi içerisinde; başvuru sahibinin yıllık olarak hesaplanmış alacağı maaşının en az 20.800 pound olduğunu gösteren belge, en az 48 saat çalışacağına dair belge, hangi kurumda çalışmak için gidecek ise kurumun vereceği sponsorluk belgesi, kişinin yeterli düzeyde dil bilgisinin kanıtlayan belgeler, çalışacağı alanda deneyim sahibi olduğunu ifade eden daha önceki çalıştığı kurumlardan alınmış belgeler vb. örnek verilebilecek evraklar bulunmalıdır.

İngiltere vizesi türleri ve başvuru şartları ile ilgili tüm bilgileri uzmanlarımızdan elde edebilirsiniz. İngiltere vizesi türlerinin tamamı için tıklayın!

İngiltere iş imkanları arayan, başvuru yaparak başvurusunda kabul alan bireylerin İngiltere’ye hangi vize türü ile gidebileceğini uzmanlarımıza danışarak öğrenmesi önerilmektedir.

İngiltere'de çalışma izni alarak çalışan, kendi işini kuran, yatırım yapan vb. bireyler eğitim de alabilecektir. İngiltere’de eğitim için tıklayın!

İngiltere iş imkanları nereden bulunabilir?, İngiltere vizesi üzerine alınan son kararlar nelerdir?, İngiltere’de sürekli oturum nasıl alınır?, İngiltere’de çalışmak için hangi vize türüne başvuruda bulunulmalıdır? vb. sorulara yanıt arayan bireyler İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek güncel değişikliklerden haberdar olabilecektir.

İngiltere vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz konusunda uzman firmamız İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla profesyonel hizmet vermektedir.

Firmamız uzmanlarına Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek veya İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.