İngiltere İş Adamı Vizesi Nasıl Alınır?

Okunma sayısı: 546
Güncellenme Tarihi:

İngiltere İş Adamı Vizesi türlerinden birine başvuracak olan bireyler, başvuru prosedürlerini adım adım uygulayarak ve başvuru şartlarını eksiksiz şekilde sağlayarak vize sonucunun olumlu olmasını sağlayabilecektir.

İngiltere İş Vizesi türlerinden biri olarak Ankara Anlaşması Vizesi başvurularında bulunacak olan bireyler İngiltere’de kendi işini kurabilecektir.

18 yaşının üzerinde bulunan her Türk vatandaşı Birleşik Krallık’ta kendi işini kurmak için bu vize türüne başvuruda bulunabilir.

Başvuru şartları diğer vize türlerine nazaran daha esnektir, denilebilir. Örneğin, sermaye şartı, İngilizce dil yeterlilik seviyesi, maddi gelir şartı gibi sınırlamalar bulunmamaktadır.

İngiltere İş Adamı Vizesi türlerinden bir diğeri de Tier-1 Yatırımcı Vizesi, Tier-1 kategorisi altında bulunan Birleşik Krallık’ta yatırım yapmak isteyen bireylerin kullanabileceği vize türüdür. 

İngiltere İş Adamı Vizesi başvurusu artık alınmamaktadır. Ancak şuan vize sahibi olan bireyler İngiltere'de eğitim alabilir, uzatma başvurusu yapabilir. İngiltere'de eğitim için tıklayın.  

İngiltere İş Vizesi türleri, gerekli şartları ve başvuru işlemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen bireylerin bizimle irtibata geçmesi önerilmektedir. Diğer İş Vizesi türleri hakkında bilgi için tıklayın. 

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz konusunda İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla profesyonel hizmet vermektedir.

Uzman danışmanlarına Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek veya İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.