İngiltere Business Vize Evrakları için Neler Gereklidir?

Güncelleme Tarihi: 2022-03-30 15:25:35

İngiltere Business Vize evrakları başvuru sahiplerinin başvurduğu İş Vizesi türüne göre farklılık göstermektedir.

İngiltere Business Vize Evrakları için Neler Gereklidir?

İngiltere Business Vize evrakları bireylerin başvuru yaptıkları vize şartlarına göre farklılık göstermektedir. İngiltere İş Vizesi türlerinden Tier-1 Girişimci Vizesi örnek verilirse başvuru sahiplerinin bu vize türüne sahip olabilmek için belirlenmiş koşulları sağlaması gereklidir.

Bu koşullara örnek olarak öncelikle başvuru sahibinin İngiltere’de kendi işini serbest meslek sahibi olarak yapmak, İngiltere’de kurulu bir şirkete ortak olmak vb. amaçlarını kanıtlayan evraklarını başvuru dosyasına eklemesi gereklidir.

Puan Bazlı Sisteme tabii olan vize türü olarak Tier-1 Girişimci Vizesi başvuruları için gerekli şartlardan puanlanacak olan başvuru dosyasının 75 puan alması gereklidir. Başvuru sahibinin maddi yeterlilikleri için minimum sermaye şartı £200.000 olarak belirlenmiştir.

İngiltere Business Vize evrakları her bir vize türü için farklı olduğunun ispatlanması için verilebilecek bir diğer örnek İngiltere Tek Temsilci Vizesidir. İngiltere’de ticari faaliyet göstermeyen, temsilcisi olmayan şirketlerin İngiltere’de açacakları ana firmaya bağlı şirket, ofis veya şubeler için bu vize türüne başvurulması önerilmektedir. 

Tier-1 Vizesi'ne başvurular kapanmıştır; fakat halihazırda bu vizeye sahipseniz aile bireylerinizi yanınıza alabilir, uzatma başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu vize türüyle İngiltere'de eğitim alabilirsiniz. Detaylar için tıklayın. 

Bu kişilerin başvuru dosyalarında yeterli bir tecrübe ve deneyime sahip olması beklenmektedir. Temel düzeyde (A1) İngilizce bilgisi gerekmektedir. Tek temsilcinin şirketin büyük ortaklarından biri olmadığını İngiltere Business Vize evrakları arasında kanıtlaması gereklidir.

Diğer İngiltere İş Vizesi türleri, gerekli evrakları ve başvuru işlemleri hakkında uzman danışmanlarıyla profesyonel hizmete veren fşrmamızla irtibata geçilmesi önerilmektedir.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz konusunda İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla profesyonel hizmet vermektedir.

Uzman danışmanlarımıza Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek veya İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

"İngiltere Business Vize Evrakları için Neler Gereklidir?" sayfası 450 defa okundu