İngiltere Business Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Okunma sayısı: 470
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Business Vize başvurusunda bulunacak olan bireyler, başvurusunu uzman danışmanlarımız ile yapmaya karar vermesi halinde başvuru ücretini ödedikten sonra uzmanlarımızdan başvuru evrakları listesini alabilecektir. Başvuru evraklarının eksiksiz olarak başvuru dosyasına koyulması vize başvuru işlemlerinin olumlu olma ihtimalini yükseltebilmektedir.

İngiltere Business Vize/İngiltere İş Vizesi başvuru formu uzmanlarımızca doldurulacak olup, gerekli dilekçeler ve niyet mektupları başvuru dosyasına koyulacak ve başvuru evraklarının gerekli olanlarının tercümesi yapıldıktan sonra başvuru dosyası tamamlanmış olacaktır.

Başvuru merkezinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru sahipleri biyometrik fotoğraf, parmak izi bilgileriyle birlikte başvuru dosyasını İngiltere İstanbul Konsolosluğu'nda değerlendirilmesi amacıyla gönderilebilmesi için teslim edecektir.

İngiltere Business Vize başvuru sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde sonuçlanabilecektir. Vize değerlendirilme süresini kısaltmak isteyen bireyler vize harcına ek olarak ödenmesi gereken bir ücret karşılığında Öncelikli Servis (Priority Visa Service) kullanarak vize başvurularının 15 iş günü değil 5 iş günü içerisinde, Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) sayesinde ise 24 saat içerisinde sonuçlanmasını sağlayabilmektedir.

İngiltere Business Vize başvuruları ile ilgili olarak hangi işlemlerin yürütülmesi gerektiğini uzmanlarımızla irtibata geçerek öğrenebileceksiniz. İngiltere'de çalışma izni ile bulunan bireyler; 

  • Eğitim alabilir, 
  • Ailesini yanına alabilir, 
  • Eşi ve çocukları da eğitim alabilir ve çalışabilir. 

Firmamız İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir. Uzman danışmanlarına Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.