Tier-1 Vizesi Kaldırıldı!

Okunma sayısı: 1388
Güncellenme Tarihi:
Tier-1 Vizesi Kaldırıldı!

Tier-1 Girişimci Vizesi ve Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi için yeni başvuru kabul edilmemektedir. 2019 yılından itibaren bu vize türlerine başvuru yapılamamaktadır.

Ancak halihazırda bu vize türlerine sahip bireyler;

  • Vize uzatma başvurusu yapabilir.
  • Sürekli oturum alabilir.
  • Vatandaşlık başvurusunda bulunabilir.
  • İngiltere'de eğitim alabilir.

İngiltere vizesi türleri son değişiklikler nelerdir?, İngiltere’de sürekli oturum şartları nelerdir?, Ankara Anlaşması Vizesi ile İngiltere’de hangi işler yapılabilir? vb. sorulara yanıt arayan bireyler Birleşik Krallık vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek güncel değişikliklerden haberdar olabilecektir.

İngiltere vizesi konusunda profesyonel danışman ve uzmanlarımıza Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla ulaşabilir, vize başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Uzmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.