İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi

Okunma sayısı: 1392
Güncellenme Tarihi:
İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi

Türkiye'de halihazırda çalışan bir kişinin aynı şirketin İngiltere'deki ofisinde çalışmak için başvurması gereken vize türüdür.

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi başvuru şartları diğer İngiltere vizesitürlerine göre farklıdır. Başvuru şartlarını sağlayamayan bireylerin vize alma ihtimali azalmaktadır.

İngiltere Şirket İçi Transfer Vize türünün başvuru şartları aşağıda örneklendirilmiştir. 

  1. Bireyler, bu vizeye başvuru tarihinden geriye doğru en az 6 ay süreyle çalışmış olması gerekir. 
  2. Transfer uzun süreli olacak ise en az 1 yıllık süreyle bu şirkette çalışmış olması beklenir. 
  3. Transfer yapılacak olan şirkette %10'dan daha fazla hisseye sahip olmaması gerekir. 
  4. Devlet sosyal yardımlarından yararlanma hakkı bulunmamaktadır. Bu yüzden kişinin alacağı maaş veya birikiminin kendisine yetebiliyor olması gereklidir. 
  5. İngiltere'ye gittikten sonra polis kaydının yaptırılması gereklidir. 
  6. Bu vizeyi alan bireylerin İngiltere'de eğitim alma hakkı bulunmaktadır.
  7. Vize uzatma başvurusu yaparak 5 yıl İngiltere'de kalmanız halinde sürekli oturum alabilirsiniz. Detayları uzmanlarımıza sorabilirsiniz. 
  8. Şirket İçi Transfer Vizesi reddi ile karşılaşan bireylerin itiraz hakkı da olacaktır. 

İngiltere vizesi türleri son değişiklikler nelerdir?, İngiltere’de sürekli oturum şartları değişiyor mu?, Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu nasıl yapılır? vb. sorulara yanıt arayan bireyler İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek güncel değişikliklerden haberdar olabilecektir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.