İngiltere İş Ziyareti Vizesi

Okunma sayısı: 3262
Güncellenme Tarihi:
İngiltere İş Ziyareti Vizesi

Birleşik Krallığa bir İngiltere iş ziyaretçisi vizesi olarak gelmek için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu şartlardan ilki 18 yaş üzerinde olmanızdır.

Ayrıca Birleşik Krallığı 6 aydan daha fazla bir süre için ziyaret etmeyi amaçlamamanız, ziyaretinizin bitiminde Birleşik Krallığı terk etme niyetinde olmanız, çalışmadan veya kamu fonlarından yardıma ihtiyaç duymadan kendinizi destekleyebileceğinizi ve konaklama masraflarınızı karşılayabileceğinizi sağlayabilmeniz,

Ortak Seyahat Alanı dışında bir ülkeye (İrlanda, Birleşik Krallık, Man Adası ve Manş Kanalı Adaları) transit geçiş yapmayacağınızı, geçici tatil süreleri de dahil Birleşik Krallıkta herhangi birisinin yerine geçmeyeceğiniz de kanıtlamanız gerekir. İngiltere İş ziyareti vizesi amaçlı bu İngiltere iş ziyaretçi vizesi için bazı niyetlerde olmadığınızı da kanıtlamak zorundasınızdır.

Örneğin sık sık ve birbirini takip eden ziyaretler aracılığı ile Birleşik Krallıkta uzatılmış süreler boyunca yaşamak, ücretli veya ücretsiz olarak çalışmak, halka doğrudan mal veya hizmet satışı da dahil olmak üzere mal üretmek veya hizmet sağlamak, bir eğitim kursu görmek, evlenmek veya hemcins beraberlik kaydı yaptırmak, özel tıbbi tedavi almak gibi niyetlerde olmadığınızı kanıtlamalısınız. Ayrıca unutulmamalı ki İngiltere iş ziyareti vizesi için davetiye mektubu da gerekebilir.

İngiltere'de bu vize türüyle 30 güne kadar eğitim alabilirsiniz. Daha uzun süreli eğitim alabileceğiniz vize türleri hakkında bilgi almak için tıklayın! İngiltere'de eğitim hakkında bilgi veren yurt dışı eğitim danışmanlarına ulaşmak için tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere iş ziyareti vizesi de dahil olmak üzere her çeşit İngiltere vizesi için lütfen İngiltere vizesi başvuru hattını arayarak uzman ve tecrübeli danışmanlarımızla irtibata geçiniz.