İngiltere İş Vizesi Hakkında Mutlaka Bilinmesi Gerekenler

Okunma sayısı: 3655
Güncellenme Tarihi:
İngiltere İş Vizesi Hakkında Mutlaka Bilinmesi Gerekenler

İngiltere’de iş kurmak isteyen kişiler taşıdıkları şartlara İngiltere Girişimci Vizesi, İngiltere Yatırımcı Vizesi ve Ankara Anlaşması Vizesi’ne başvuru yapabilirler. Bu vize türlerinden en avantajlısı ve en kısa sürede pek çok hakka sahip olmayı sağlayan vize türü Ankara Anlaşması Vizesidir. Bu vizeye yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları İngiltere’de iş kurmak üzere başvuru yapabilmektedir.

İngiltere’de bir işyerine bağlı olarak çalışmak için ise Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi, Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi, Şirket İçi Transfer Vizesi, İngiltere Sporcu Vizesi, İngiltere Din Görevlisi Vizesi, Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi gibi türlere başvuru yapılabilmektedir. Bu vize türleri ile İngiltere’de çalışmak isteyenler mutlaka işverenlerinden bir Cos belgesi almalıdır.

İngiltere vizesi başvurularınız başarılı bir şekilde ypaılmış olmasına rağmen vize reddi ile karşılaşma ihtimaliniz her zaman mevcuttur. İngiltere vizesi alınması en zor vize türlerinden biridir. Vize reddine çeşitli yollarla itiraz edebilirsiniz. İngiltere vizesi reddine itirazlar için tıkla!

İngiltere İş Vizesi başvuruları oldukça dikkatli hazırlanması ve hassasiyet gösterilmesi gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması önem taşımaktadır.

Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, İngiltere Göçmenlik Hukuku alanında uzmanlaşmış kadrosu ile her iki ülkede yapacağınız tüm başvurularda başvuru dosyasının incelenmesi, eksik olan noktalarda vize başvuru sahiplerine bilgi verilmesi, sorunların çözümü noktasında yapılabileceklerin belirlenmesi noktasında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Vize türleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve dosyanızı danışmanlarımızla birlikte hazırlamak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  

İngiltere vizesi başvuruları ne zaman yapılır?, Brexit ile ilgili son gelimeler nelerdir?, Ankara Anlaşması iptal edilecek mi? gibi soruların cevaplarını Birleşik Krallık vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

İngiltere'de çalışma izni alma konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren firmamızın Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirler veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerine hemen başlayabilirler.