İngiltere Din Görevlileri için İş Vizesi

Okunma sayısı: 1330
Güncellenme Tarihi:
İngiltere Din Görevlileri için İş Vizesi

İngiltere'de din görevlisi olarak çalışmak isteyenlerin başvuracağı vize türü Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi'dir. Bu vize türünün başvuru şartları şöyle sıralanabilir. 

  1. En az B2 seviye İngilizce bilgisinin kanıtlanması gereklidir. 
  2. Sponsorluk Sertifikası olan bir kurum/kuruluş aracılığıyla İngiltere'ye gidecek olmak gereklidir. 
  3. Maddi yeterliliğinizi kanıtlamanız oldukça önemlidir. £945 gibi bir paranın başvuru yapılan tarihten en az 90 gün öncesinden itibaren banka hesabına yatırılmış olması gereklidir. 
  4. Başvuru için 16 yaşın üzerinde olduğunuz beklenmektedir. 
  5. Vize alan bireyler İngiltere'de eğitim alabileceklerdir.
  6. Din Görevlileri için İngiltere Çalışma Vizesi reddi alan bireyler vize reddine itiraz edebilecektir. 

İngiltere Din Görevlileri için İş Vize türünün başvurularında uygulanması gereken belirli prosedürler vardır. İngiltere vizesi başvuru prosedürleri için tıkla!

İngiltere vizesi üzerine en son hangi kararlar alındı?, İngiltere’de sürekli oturum şartları değişiyor mu? vb. sorulara yanıt arayan bireyler İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek güncel değişikliklerden haberdar olabilecektir.

İngiltere vizesi başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.