Birleşik Krallık Dışında Bulunan Şirketin Tek Temsilcisi

Okunma sayısı: 3423
Güncellenme Tarihi:
Birleşik Krallık Dışında Bulunan Şirketin Tek Temsilcisi

Bu İngiltere iş vizesini alabilmek için başvuru sahibinin yurtdışında bulunan bir şirketin tek temsilcisi olarak ya da yine yurtdışında yayın yapan bir kuruluşun Birleşik Krallığa uzun dönemli olarak göndermek istediği bir kişi olmalıdır.

Bu İngiltere iş vizesine olan başvurunun olumlu sonuçlanması için bazı gereksinimleri karşılamak gerekmektedir.  Vizeyi alabilenler il olarak 3 yıllık daha sonra uzatmak için 2 yıllık vize daha alabilirler. Zaten 5 yılın sonunda da İngiltere’de Süresiz Oturum Hakkına sahip olacaklardır. 

Tek Temsilci için İngiltere Çalışma (İş) Vizesi alacak kişinin bazı yeterlilikleri yerine getiriyor olması gerekir. Öncelikle çalışılacak olan kurumun merkezi Birleşik Krallık dışında olmalıdır ve çalışacak kişi de sektörde deneyim sahibi olmakla beraber çalıştığı kurumda yüksek bir statüde olmalıdır.

Normal şartlarda İngiltere Tek Temsilci Çalışma (İş) Vizesine başvuracak kişilerin çalışacakları kurumun Birleşik Krallıkta  faaliyet göstermeyen veya varlığı olmayan bir şirketin temsili için başvuru yapıyor olması gerekir ve bu şirketin ilk 1 ayı limitet şirket olarak kaydedilmelidir. 

Tek Temsilci olarak İngiltere Çalışma (İş) Vizesine başvuracak kişilerin çalışacağı şirketin başarılı bir grafik oluşturması ve kayıtlı ofislerin mutlaka Birleşik Krallıkta olması ve Birleşik Krallıkta kurulacak şubesiyle tam olarak aynı işi yapması gerekir. Ve Tek Temsilci olacak kişi ana kuruluşa bağlı olan şirketin veya Birleşik Krallık'ta olacak olan şubenin sorumluluğunu almayı kabul ediyor olmalıdır.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Unutulmamalıdır ki bu başvuru kategorisi Tier-2 ve Tier-5 gibi İngiltere Çalışma Vizesi sağlayan puan bazlı bir kategoriye girmez. Bu konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için İngiltere vizesi başvuru hattımızı arayabilirsiniz.