Ankara Antlaşması İngiltere İş Vizesi ve İngiltere'de Mesleki İngilizce Kursları

Okunma sayısı: 2790
Güncellenme Tarihi:
Ankara Antlaşması İngiltere İş Vizesi ve İngiltere'de Mesleki İngilizce Kursları

Ankara Anlaşması İngiltere Vizesi başvuru sahiplerinden yüksek miktarda sermaye, çok iyi seviyede İngilizce bilme gibi şartları değil, başvuru sahibinin İngiltere’de yapılmak istenen işi gerçekten de yapabilecek niteliğe sahip olması şartını arıyor. Dolayısıyla bu duruma göre İngilizce bilme veya sermaye şartı da değişebiliyor.

Örneğin İngiltere’de büyük kapasiteli restoran açmak isteyen biri Ankara Antlaşmasına başvururken oldukça yüklü bir sermaye göstermek zorunda, uluslararası pazarlama işinde serbest meslek sahibi olarak başvuracak kişiler de çok iyi seviyede İngilizce bilmek zorunda.

Yapacağı mesleğe göre orta seviyede veya henüz başlangıç seviyesinde İngilizce bilenler ise, İngiltere’de dil eğitimi alarak İngilizcelerini profesyonel seviyeye kadar getirebilirler.

İngiltere’de Ankara Anlaşması İngiltere İş/Çalışma Vizesi ile bulunurken, bir yandan İngiltere’de dil eğitimi de alan birçok Türk vatandaşı var.

Özellikle de mesleki İngilizce kursları, İngilizcesi belli bir seviyede olan ve kariyerlerini uluslararası boyuta taşımak isteyenler için oldukça önemli.

İngilizcesi başlangıç seviyesinde olanlar mesleki İngilizce kurslarını genel İngilizce kursları ile harmanlayarak alabilirleri veya iş hayatı yüzünden çok yoğun olanlar mesleki İngilizce kurslarını  birebir özel ders şeklinde alabilirler.

İngiltere vizesi türleri nelerdir?, Brexit ile ilgili son gelişmeler nereden öğrenilebilir?, Ankara Anlaşması Vizesi başvuru şartları nelerdir?, İngiltere'de eğitim nasıl alınır? gibi soruların cevaplarını İngiltere’deki Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.