İngiltere Turist Vizesi Başvurusu

Güncelleme Tarihi: 2019-04-23 17:06:01

İngiltere'ye yapacağınız kısa süreli seyahatler için kullanabileceğiniz vize türüdür. Başvuru şartları ve sağladığı avantajlar için sayfayı ziyaret ediniz.

İngiltere'ye 6 aydan kısa süreli olarak turistik amaçlarla seyahat edecek olan bireylerin başvurması gereken vize türüdür. 

Diğer adıyla İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvuru şartları kendi içinde çeşitlenmiş olan kategorilerine yani bireylerin İngiltere'ye yapacakları seyahatin amacına göre değişmektedir. Ayrıca başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre değişen başvuru şartlarını öğrenebilmek için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. İngiltere'de kısa süreli bir seyahat veya ziyaret için bulunmak istemeniz gereklidir. Vizenin 2-5 veya 10 yıllık olarak verilebilmesine rağmen İngiltere'de 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalmamalısınız.

İngiltere Turist Vizesi türleri herhangi bir çalışma iznini kapsamaz. Yani İngiltere'ye gittiğinizde bu vize türüyle çalışma izniniz olmayacaktır. 

İngiltere Turist Vizesi türleri arasında eğitim almanıza izin veren türler vardır. İngiltere'de hangi eğitimleri alabileceğiniz, bu eğitimlerin sürelerinin ve ücretlerinin neler olabileceğini vb. konularda İngiltere yurt dışı eğitim uzmanlarınlarından bilgi alabilirsiniz. 

İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesiİngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, İngiltere PLAB Testi Vizesi, İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi olarak örneklendirilebilir. Diğer İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi türleri ve başvuru koşulları için TIKLAYINIZ! 

İngiltere Turist Vizesi türleri, başvuru prosedürü, başvuru şartları ve vize reddine itirazlar hakkında detaylı bilgi almak ve İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapmak için iletişim detaylarımızı kullanarak firmamızla irtibata geçebilir, danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Diğer İngiltere vizesi türleri için aşağıdaki açıklamaları inceleyebilir, siteleri ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvuruları, vize başvuru evrakları, izlenmesi gereken başvuru prosedürlerini BURAYA tıklayarak öğrenebilirsiniz. 

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. İngiltere Öğrenci Vizesi kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Kaç yaşında olduğunuz veya seyahat amacınıza göre değişen başvuru şartlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz. 

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için de belirli vize kategorileri vardır. İngiltere Çalışma Vizesi ile doğrudan İngiltere'de çalışma izni alarak çalışabileceğiniz vize türlerinden oluşmaktadır. İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar içinTIKLAYINIZ!

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi İngiltere'de kendi işini kurabilmenizi sağlayan çalışma vizesi türlerinden biridir. Bu vize ile sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilir, İngiltere'ye yerleşebilirsiniz. Detaylar için TIKLAYIN!

İngiltere'ye yerleşmek için İngiltere Yerleşim Vizesi'ne başvurmanız gerekmektedir. İngiltere Yerleşim Vizesi türleri kendi içinde seyahat amacına göre çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Başvuru için gerekli evrakların listesini sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. 

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi danışmanlık alabilmek için TIKLAYINIZ!

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Uzmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz. 

 

"İngiltere Turist Vizesi Başvurusu" sayfası 533 defa okundu