İngiltere Turist Vizesi Başvurusu

Okunma sayısı: 958
Güncellenme Tarihi:
İngiltere Turist Vizesi Başvurusu

İngiltere Turist Vizesi, İngiltere'ye 6 aydan kısa süreli olarak turistik amaçlarla seyahat edecek olan bireylerin başvurması gereken vize türüdür. Diğer adıyla İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvuru şartları kendi içinde çeşitlenmiş olan kategorilerine yani bireylerin İngiltere'ye yapacakları seyahatin amacına göre değişmektedir.

Ayrıca başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre değişen başvuru şartlarını öğrenebilmek için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. İngiltere'de kısa süreli bir seyahat veya ziyaret için bulunmak istemeniz gereklidir. Vizenin 2-5 veya 10 yıllık olarak verilebilmesine rağmen İngiltere'de 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalmamalısınız.

İngiltere Turist Vizesi türleri herhangi bir çalışma iznini kapsamaz. Yani İngiltere'ye gittiğinizde bu vize türüyle çalışma izniniz olmayacaktır. 

İngiltere Turist Vizesi türleri arasında eğitim almanıza izin veren türler vardır. İngiltere'de hangi eğitimleri alabileceğiniz, bu eğitimlerin sürelerinin ve ücretlerinin neler olabileceğini vb. konularda İngiltere yurt dışı eğitim uzmanlarınlarından bilgi alabilirsiniz. 

İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi, İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, İngiltere PLAB Testi Vizesi, İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi olarak örneklendirilebilir.

İngiltere Turist Vizesi türleri, başvuru prosedürü, başvuru şartları ve vize reddine itirazlar hakkında detaylı bilgi almak ve İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapmak için iletişim detaylarımızı kullanarak firmamızla irtibata geçebilir, danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Uzmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.